KOMISSIÓZÓ ÁLLÁS RAKTÁRUNKBAN!

Csapatunk tagjaként feladatod lesz a vevői rendelések összekészítése, illetve szállításra történő előkészítése.

komissios munkatars 01

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

E

Termékek be- és kitárolása

E

Polcokra történő pontos elhelyezése

E

Vevői rendelések összekészítése PDA segítségével

E

Az összekészített rendelések csomagolása, pótcímkézése

E

Könnyű fizikai anyagmozgatás

Ezt a lehetőséget neked találtuk ki, ha:

E

Középfokú vagy szakmunkás iskolai végzettséggel rendelkezel

E

Tapasztalt vagy raktári területen történő munkavégzésben

E

Nem jelent gondot számodra a csapatban történő munkavégzés

E

Precíz és lendületes munkavégzés jellemez

komissios munkatars 02

Előny, de nem feltétel:

E

Raktározásban, komissiózási feladatokban szerzett tapasztalat

E

Targoncás jogosítvány

Mit ajánlunk számodra?

E

Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk számodra

E

Versenyképes fizetést, túlóra pénzt ajánlunk

E

Jó hangulatú, fiatalos csapatot

Munkavégzés helye:

E

Budapest, Repülőtéri út 2/b, 1112

Munkaidő:

E

Egy műszakos munkarend: 08.00 – 16.30

Jelentkezésedet várjuk az inlog@inlog.hu email címünkön, önéletrajz csatolásával.